(543) 337-8200
Korkutreis Mah. Çankaya/Ankara
info@atlantikakademi.com

Yeşim Petek

Yeşim Petek

Mistik Şifa Eğitmeni  – Dr.

1969 yılında Ankara doğdum. İlk orta ve lise eğitimlerimi Ankara’ da tamamladıktan sonra çalışma hayatında yerimi aldım. Daha ziyade muhasebeye dayalı işlerde özel firmalarda çalıştıktan sonra 2017 yılında emekli oldum. İki çocuk annesiyim.

Verdiği Eğitimler

Mistik Şifa Eğitimi
Astroloji Eğitimi

Hakkımda

Yeşim Petek Kimdir?

Küçük yaşlarımdan itibaren uzaya, yaradılışa, olan bitenlerin sebeplerini öğrenmeye olan merakım ve o zamanlar adını koyamadığım bazı hislerim beni arayışa sürükledi. Sorgulayan ancak sorularına net cevaplar bulamayan bir çocuk olarak hayatın içinde akarken bir yandan da kendimi okumaya ve araştırmaya verdim. Bu şekilde mutlu oluyor huzur buluyordum. Her bilgiyi öğrenmeye çalışıyor; insanları anlamaya çalışıyordum. Onlara iyi geldiğimi söylüyorlardı. Açılan her kapının ardından bir kapı daha çıkıyor ve ben bir anahtar daha arıyordum. Nihayet 40 yaşımdan sonra aradığım şeyin kendim olduğunu idrak ettim ve bir anda tersim düz düzüm ters oldu. Kendimi şifalamam gerektiğini hissederek çeşitli eğitimler aldım. Bunlar sırasıyla; Yaşam koçluğu, ilişki ve evlilik koçluğu, pozitif psikoloji, rüya eğitimleri, bütünsel şifa vb.dir. Ayrıca astroloji ile de ilgileniyorum. Değişimim ve dönüşümüm de okuduğum kitaplar ve aldığım eğitimlerin yanı sıra katıldığım çalışmalar ve edindiğim tecrübeler de etkili olmuştur.
Bütüne faydalı olmak niyetiyle, bilgi ve tecrübelerimle harmanladığım bu çok özel çalışmayı seçerek aslında şu an kendini seçen, siz değerli canlara maddi manevi katkı sağlayacağına eminim.
Bana bu fırsatı tanıyan Akademimizin değerli yetkililerine şükranlarımı sunarım.