(543) 337-8200
Korkutreis Mah. Çankaya/Ankara
info@atlantikakademi.com

Vüsala Güler

Vüsala Güler

Sosyolog – Klinik Psikoloji Öğr.

Vüsala Güler, 27 Nisan 1989 tarihinde dünyaya geldi. Yaşamın çeşitli alanlarında edinildiği deneyimlerle bağışlanmış bir profesyonel olarak öne çıkıyor.

Verdiği Eğitimler

Regresyon Terapi Eğitimi

Hakkımda

Vüsala Güler Kimdir?

Vüsala Güler, 27 Nisan 1989 tarihinde dünyaya geldi. Yaşamın çeşitli alanlarında edinildiği deneyimlerle bağışlanmış bir profesyonel olarak öne çıkıyor. Bakü Devlet Üniversitesi’nde 2007-2011 yılları arasında ‘Sosyoloji’ üzerine yoğunlaştı ve üniversitesini yüksek başarı ile bitirdi.

Eğitimine olan bağlılığını sürdüren Vüsala, 2013-2015 yılları arasında Azerbaycan İktisat Üniversitesi’nde ‘MBA’ (işletme yüksek lisansı) derecesini tamamladı. İş dünyasında liderlik ve derleme yönetim bilgileri, ona beş yıl boyunca banka sektöründe yönetici pozisyonlarında çalışma fırsatı sundu (2011-2016).

Ancak Vüsala’nın merakı ve öğrenme isteği burada sona ermedi. 2023 yılı sonunda Kıbrıs İlim Üniversitesi’nde ‘Klinik Psikoloji’ okumaya başladı.

Vüsala, kariyerini derin bir anlamla daha birleştirmek ve kişilerin içsel dünyalarında dönüşüm yaşamalarına yardımcı olmak amacıyla 2021 yılında bireysel danışmanlıklar vermeye başladı. Regresyon, aile dizimi ve yaşam koçluğu alanlarında genişletilmiş bireyselliklerle insanların içsel süreçlerine rehberlik ediyor.

Eğitimleri arasında aile dizimi, regresyon terapisi, yaşam koçluğu, reiki ve hipnoz bulunan Vüsala, geniş bir bilgi yelpazesiyle çeşitli terapi yöntemlerini birleştirerek bütünsel bir yaklaşım sunuyor. Bu sayede insanların yaşamlarını anlamlı bir şekilde sürdürmelerine katkı sağlanıyor.

Eğitimler – Danışmanlıklar

2007-2011 yıllarında Bakü Devlet Üniversitesinde ‘Sosyoloji’
2013-2015 yıllarında Azerbaycan İktisat Üniversitesinde ‘MBA’( Master Business Administration)
2023 yılında Kıbrıs İlim Üniversitesinde ‘Klinik Psikoloji’ okumaya başladı
Yaşam Koçluğu Eğitimi
Aile Dizimi Terapi Eğitimi
Regresyon Terapi Eğitimi
Hipnoz Eğitimi
Usui Reiki (1,2)
Numeroloji Eğitimi ( Temel, İleri)
2021 yılından itibaren birebir danışmalıklar veriyor regresyon, aile dizimi, yaşam koçluğu alanlarında.