(543) 337-8200
Korkutreis Mah. Çankaya/Ankara
info@atlantikakademi.com

Uzmanlarımız

Eğitmenlerimiz

Tutkulu Kişilikler, Çok Yönlü Beyinler

Dr. Ender Saraç

Uzman Doktor
Ender Saraç, 1959 yılında İzmir’de doğmuş olup, Bornova Anadolu Lisesi’ni ve sonra Ege Tıp Fakültesini bitirmiştir. Erzurum ili İspir ilçesi Kırık Nahiyesi ve köylerinde mecburi hizmetini yaptı. Çorlu’da askerliğini Alay Tabibi olarak bitirdikten sonra İzmir’de Aile hekimliği ihtisasını tamamladı.
Daha Fazla

Tuna Tüner

Uzman Klinik Psikolog
Konuşmacı, Kuantum Drama – Aile Dizimi Uygulayıcısı.1979 yılında İstanbul'da doğdu. Bilgi Üniversitesi Sinema-TV bölümünden mezun olduktan sonra sinema dalında meslek hayatına başladı. Kısa bir süre sonra, yaşamını insan ruhu ve zihninin işleyişiyle ilgili araştırmalara adadı.
Daha Fazla
Akademik çalışmaları ve katkılarıyla bilinen Levent Vurgun, bilim dünyasına yaptığı katkılarla tanınmaktadır.
Daha Fazla

Nilgün Bodur

Yazar - Sosyolog
2020 yılında ise, felsefe, psikoloji ve sosyolojiye bilim dallarına çocukluğundan beri olan ilgisi sebebiyle, 2. lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini sürdürmeye karar veren yazar, 2023 yılı itibarıyla sosyoloji eğitiminin son yılını da tamamlayarak...
Daha Fazla

Assoc. Prof. Dr. Selim Özdemir

Yaşam Koçu - Psikoterapist
17 yıllık yurt dışı kariyeri kapsamında USA, Uzak Doğu, Rusya’da uzun süreli olmak üzere 30 kadar ülkede gözlem fırsatı buldu.
Daha Fazla

Prof. Dr. Ekrem Çulfa

Aile Evlilik Çift Danışmanı-Psikoterapist
Afyonkarahisar doğumludur. Ortaokul ve Liseyi Kocaeli’nde tamamladıktan sonra, ODTÜ(Ortadoğu Teknik Üniversitesi)’nden lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra,
Daha Fazla

Ensar Ünal

Yazılım Mühendisi - Grafiker
Yazılıma küçük yaşlarda başlayarak kendimi bu konuda geliştirmek ve yetiştirmek istedim. Bir çok sektörde yaptığım yazılımlar sayesinde bu sektörün içinde tamamiyle olup kendi şirketim olan LM Global Software kurdum.
Daha Fazla

Vüsala Güler

Sosyolog - Klnk. Psikoloji
Eğitimine olan bağlılığını sürdüren Vüsala, 2013-2015 yılları arasında Azerbaycan İktisat Üniversitesi’nde ‘MBA’ (işletme yüksek lisansı) derecesini tamamladı.
Daha Fazla
Uzman Klinik Psikolog Hatice Büşra Kara, Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli) eğitimini de Üsküdar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Lisans öğrenimi sırasında
Daha Fazla

Dr. Ayşim Çulfa

Profesyonel Koç
1993-2022 Çeşitli Eğitim kurumlarında eğitmenlik, öğretmenlik yaptı. Mylife Psikolojik Danışmanlık, Koçluk Merkezlerinde Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Eğitim Koçluğu, Aile Koçluğu ve Kişisel Gelişim Uzmanlığı yaptı, eğitimler verdi.
Daha Fazla

Uğur Kurşun

Köpek Eğitmeni ve Davranış Bozuklukları Uzmanı
Almanya’nın bilimsel temellere oturan, köpek psikolojisi ve sağlığından ödün vermeyen köpek eğitim sistemini Türkiye’de uygulayan ve bu prensipler köpekleri ve köpek sahiplerini eğitecek eğitmenler ve uzmanlar
Daha Fazla

Salih Erdinç Erdim

Pet Kuaför Uzmanı / Eğitmeni
Salih Erdinç Erdim 29 Ocak 1992 doğumlu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bir bireydir ve Kaman kasabasında dünyaya gelmiştir. Yakın çevresi tarafından sevgiyle "Erdim" olarak anılan bu genç yetenek, zengin kişisel ve mesleki bir geçmişe sahiptir.
Daha Fazla

Ayşe Serap Aktaş

Pet Kuaför Eğitmeni
En sevdiğim hobim işim Pet Kuaförlüğünü çok severek yapıyorum. Ilgi alanlarımın başında elbette ki evcil hayvanlar yer alıyor.
Daha Fazla

Büşra Ülger

Pet Kuaför Eğitmeni
Bu alanda eğitim verebilmek, doğru bilgileri aktararak pet kuaförlüğe adım atmak isteyen insanlara çıkmış oldukları yolda yardımcı olabilmek ve pet hayvanlarının sağlıklı kürk ve deri yapısı ile hayat kalitelerini arttırabilmek amacıyla devam etmekteyim.
Daha Fazla

Ömer Bilir

Veteriner Hekimi
Araştırmak ve geliştirmek için fikirler ortaya atmayı görevim olarak bilirim. Hızla dönen ve hızla gelişen dünyada çarktan kopmayan yalnız tarihin de önemi olduğuna inanan ve geçmiş-geleceğin bazı konularda birleşmesi gerektiğini düşünenlerdenim
Daha Fazla

Yeşim Petek

Mistik Şifa Eğitmeni - Dr.
1969 yılında Ankara doğdum. İlk orta ve lise eğitimlerimi Ankara’ da tamamladıktan sonra çalışma hayatında yerimi aldım. Daha ziyade muhasebeye dayalı işlerde özel firmalarda çalıştıktan sonra 2017 yılında
Daha Fazla