(543) 337-8200
Korkutreis Mah. Çankaya/Ankara
info@atlantikakademi.com

Salih Erdinç Erdim

Salih Erdinç Erdim

Uzman Pet Kuaför / Eğitmen

Hayatın rengarenk yollarında ilerlerken, her bir adım birikimlerimizi, yeteneklerimizi ve deneyimlerimizi şekillendirir. İşte böylesi bir serüvenin kahramanlarından biri de Salih Erdinç Erdim. Kendisi, 29 Ocak 1992 doğumlu..

Verdiği Eğitimler

Pet Kuaför Eğitimi

Hakkımda

Salih Erdinç Erdim Kimdir?

Hayatın rengarenk yollarında ilerlerken, her bir adım birikimlerimizi, yeteneklerimizi ve deneyimlerimizi şekillendirir. İşte böylesi bir serüvenin kahramanlarından biri de Salih Erdinç Erdim. Kendisi, 29 Ocak 1992 doğumlu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan bir bireydir ve Kaman kasabasında dünyaya gelmiştir. Yakın çevresi tarafından sevgiyle “Erdim” olarak anılan bu genç yetenek, zengin kişisel ve mesleki bir geçmişe sahiptir.

Pet Kuaför Uzmanlığı

Kişisel gelişimine olan önemini gösteren Salih Erdinç Erdim, 3 yıldır tam profesyonel pet kuaför uzmanı olarak da faaliyet göstermektedir. Bu alandaki sayısız eğitimleri ve deneyimleriyle evcil hayvanların bakımında uzmanlaşmış, tüylü dostlarımızın sağlık ve mutluluğuna katkıda bulunmaktadır. Profesyonel bir pet kuaför olarak, köpeklerden kedilere kadar geniş bir yelpazedeki evcil hayvanların tımar ve bakım ihtiyaçlarını karşılamış, onları sadece güzelleştirmekle kalmayıp aynı zamanda sağlıklı tutmanın önemini benimsemiştir.

Eğitim ve Deneyim

Salih Erdinç Erdim, eğitim hayatına Güzelkent İlk ve Orta Öğretim okulunda başlamış ve bu süreç 2006 yılına kadar devam etmiştir. Mimar Sinan Anadolu Teknik Lisesi'nde Web Tasarım Grafik Animasyon Bölümü'nde eğitim görmüş, burada elde ettiği bilgi ve becerileriyle yaratıcılığını web dünyasına yansıtmıştır. Hannover Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği eğitimi alarak dil yeteneğini geliştirmiş ve üniversiteye adım atmıştır. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitim alarak çevre konusundaki bilgi birikimini artırmıştır. Aynı zamanda akredite bir Çevre Laboratuvarı'nda çalışarak çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmuş ve çevre denetimlerinde uzmanlaşmıştır. Bilgiye olan açlığı ve öğrenme tutkusu, onu Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Bilgi İşlem dairesinde staj yapmaya yönlendirmiştir. Aynı zamanda ERP sistemleri konusundaki deneyimleriyle ürün kategorizasyonu ve proje yönetiminde de kendini kanıtlamıştır.

Sertifikalar

İleri Seviye Pet Kuaför Eğitimi
Master Pet Grooming Training
ISO/IEC 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Eğitimi
TS 2342
TS EN 12341
TS ISO 13528
GLP - İyi Laboratuvar Uygulamaları Eğitimi
GHP - İyi Hijyen Uygulamaları Eğitimi
GMP - İyi Üretim Uygulamaları Eğitimi