(543) 337-8200
Korkutreis Mah. Çankaya/Ankara
info@atlantikakademi.com

Ayşe Serap Aktaş

Ayşe Serap Aktaş

Profesyonel Pet Kuaför – Eğitmen

En sevdiğim hobim işim Pet Kuaförlüğünü çok severek yapıyorum. Ilgi alanlarımın başında elbette ki evcil hayvanlar yer alıyor. Sokak hayvanlarını beslemeyi onların tedaviye ihtiyaçları olduğunda gerekli müdaheleyi yapıyorum. 

Verdiği Eğitimler

Pet Kuaför Eğitimi
Pet Spa Eğitimi

Hakkımda

Ayşe Serap Aktaş Kimdir?

Ben Ayşe Serap Aktaş En sevdiğim hobim işim Pet Kuaförlüğünü çok severek yapıyorum. Ilgi alanlarımın başında elbette ki evcil hayvanlar yer alıyor. Sokak hayvanlarını beslemeyi onların tedaviye ihtiyaçları olduğunda gerekli müdaheleyi yapıyorum. Tüm hayvanları çok seviyorum onlara bakım yapmayı, güzelleştirmeyi, Irkına, Cinsine, Tüy yapısına göre tıraş etmeyi çok seviyorum. 

İmkanlarım el verdiğince sosyal yardım projelerine katılmaya çalışıyorum. Projelerin içeriğinde hayvanlar, çocuklar ve yaşlılar söz konusu olduğunda seve seve koşarak projelerde yer alıyorum. 

İlkokul yıllarımda başlayan ses ve diksiyon eğitimleri, şan dersleri, seslendirmen, radyoculuk eğitimlerini hiç unutmamak ve bilgilerimi hep taze tutmak adına her yıl etkinliklere katılmaktayım. Ses Dublaj, Radyo&Tv Reklam, Dizi ve Film seslendirmesi, Görme engelliler için sesli kitap dahil olmak üzere bir çok Projede gönüllü olarak yer aldım almaya devam ediyorum.

Kitap okumayı, Belgesel izlemeyi seviyorum.  Dekorasyon, Mimarlik, Tasarım, Ürün Tasarımı, Resim ve Görsel sanatlarla yakından ilgileniyorum.

Seminerler – Sertifikalar

E-Devlet Onaylı Pet Kuaför Egitmeni
M.E.B. Pet Kuaförü Kalfalık Belgesi
M.E.B. Pet Kuaförü Ustalık Belgesi
M.E.B. Pet Kuaförü Usta Öğreticilik Belgesi
Şan Dersleri Eşliğinde Ses ve Diksiyon Eğitimi, Etkili ve Doğru Konuşma Sanatı ve Seslendirme Eğitimleri
1985 ve 1995 Yılları Arası TRT İstanbul Radyosu Çok Sesli Çocuk Korosu & Koro Üyesi ve Solo Çocuk Seslendirmen